Výsluní

 

 

Kolejiště Výsluní


Celkový pohled na Výsluní.

Malé kolejiště velikosti TT postavil Petr Jakůbek. Na plochu 110 x 76 cm se sice vešel jen ovál kolejí doplněný třemi výhybkami, přesto se podařilo zachytit mnohé ze současné atmosféry našich lokálek. Výsluní je malá nácestná stanice na místní dráze obsluhované jen motorovými vozy řady 810 a manipulačním vlakem v čele s lokomotivou řady 742. Modelový provoz obohacuje ještě dopravce Viamont, který do Výsluní nově zajíždí se svými vozy.

Lokálkový námět umožnil autorovi vypořádat se zcela s problémy ohledně parku vozidel. Pro takovouto lokálku lze shromáždit dostatečný počet vozidel ČD i při trvajícím nedostatku modelů našich drah.

Na kolejišti jsou použity tovární budovy Mamos / Auhagen. Obrázky ze stanice Výsluní jsou na druhé stránce, fotografie vlaků v krajině kolejiště na třetí stránce a několik obrázků pořízených při denním světle je na další stránce.


Plánek kolejiště.


Ještě jeden celkový pohled.

Autorem fotografií je Petr Jakůbek.

nahoru
Kolejivo TT
Lept Kirow
Pojezd M 152.0
Pojezd Ms
477.043
Spřáhla Kadee
Modely ČSD
Moduly TT
ŽZO Cerhenice
Rudolfovice
Rozmarýn
Výsluní
Dvoukolejka
Kamenička
Čeřanka

Výsluní
Krajina
Další obrázky

 

 

Home ] Kolejivo TT ] Lept Kirow ] Pojezd M 152.0 ] Pojezd Ms ] 477.043 ] Spřáhla Kadee ] Modely ČSD ] Moduly TT ] ŽZO Cerhenice ] Rudolfovice ] Rozmarýn ] [ Výsluní ] Dvoukolejka ] Kamenička ] Čeřanka ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.