g
Pletivo

 

Pletivo

prostorově tvarovatelné atd.

materiál:  mosaz, měď nebo hliník

Výrobky K&S Engineering

Toto pletivo není spletené z drátů a není to tedy pravé pletivo, je to taková kovová mřížka. Pletivo je vyrobeno prostřihováním a tvářením z měkkého plechu. Je možné ho snadno dále tvarovat - to platí především pro řidší pletiva, z kterých lze snadno vymodelovat i prostorové tvary. Kromě tohoto typu pletiva máme také děrované mosazné plechy, a jemné a přesné mosazné pletivo a další motivy zhotovené leptáním (ani to nejsou pravá pletiva).

Zde uvedená pletiva se dodávají buďto v podobě svitků (při zasílání poštou se ani při formátu 300 x 600 mm nezvyšuje balné), nebo v arších formátu 300 x 125 mm přeložených napůl.

Ve sloupci "ukázka" jsou fotografie zachycující zvětšený detail pletiva o skutečné šířce 20 mm, s milimetrovou stupnicí při dolním okraji. Výrobce u jednotlivých výrobků žádné rozměry ok neudává (a tedy je ani nezaručuje). Já jsem zde snaživě připravil fotografie, ale v další dodávce přišla pod některými katalogovými čísly pletiva s jinak velkými oky. Pokud vám na tom záleží, při objednávce probereme konkrétní případ.

číslo katalogu

popis

formát [mm]

cena

ukázka - nezaručeno (viz poznámky nad tabulkou)

K&S 15057 nebo* K&S 6122

hliníkové pletivo kosočtvercové

300 x 125, přeloženo napůl

100 Kč, 6122 doprodáno, možno ještě získat v sadě 6123 níže

K&S 6123

sada pletiv z různých materiálů: mosazné, měděné a hliníkové po 1 ks

300 x 125, přeloženo napůl

360 Kč, doprodej

Obsahuje pletiva odpovídající výrobkům K&S 6121 a K&S 6122 (uvedeny zde výše) a děrovaný plech odpovídající výrobku K&S 6120 (popis zde).

*) - poznámka k výrobkům K&S 15056/6121 a 15057/6122: K&S občas dělají stejnou věc pod více katalogovými čísly. Proč to tak dělají, netuším. Už jsou prostě takoví.

Objednávky posílejte na naši adresu, (podrobněji na stránce "obchod"). Nezapomeňte se seznámit s obchodními podmínkami.

nahoru
Nářadí
Ocelové struny
Plechy děrované
Sn plechy
Děrování
Pletivo
Vlnitý plech

 

 

Home ] Nářadí ] Ocelové struny ] Plechy děrované ] Sn plechy ] Děrování ] [ Pletivo ] Vlnitý plech ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.