Desky MBS

 

Desky MBS

zdi, dlažby a střechy

materiál:  plastové desky vakuově tvarované

Výrobky MBS

Plastové desky s povrchem modelujícím střechy, cihlové a kamenné stěny, dlažby a jiné typické stavební povrchy. Desky jsou z probarveného (nebo v některých případech z čirého) plastu tvarovaného metodou vakuform. Výchozí materiál má tloušťku 0.4 nebo 0.5 mm (neplatí pro vzory z čirého plastu) a jsou dostupné také některé stejně barevné hladké desky, pokud je potřebujete na doplnění modelované stavby. Většina tvarů se vyrábí v několika základních měřítkách (většinou 1:24, 1:48, 1:100 a 1:150).

U jednotlivých výrobků je současně s popisem výrobku uvedeno doporučené měřítko. Hodnotu doporučeného měřítka ale není nutno absolutně dodržet. Každý výrobek MBS je vhodný pro určitý rozsah měřítek. U některých výrobků je tento rozsah užší (například velikost skutečných cihel je normalizovaná, a tak by měla být dodržena i v modelu) jinde je širší (například kameny mohou mít velikost velmi různorodou a příslušná deska je tedy použitelná pro širokou škálu měřítek).

Na stránkách nabízejících jednotlivé typy desek najdete ve sloupci "ukázka" fotografie zachycující zvětšený detail desky o skutečné šířce 30 mm, s milimetrovou stupnicí při dolním okraji. Snímky vám mohou velmi zásadně pomoci při rozhodování, zda se příslušná deska hodí pro vaše měřítko a jsou tedy důležitější informací, než v popisu výrobku uvedená hodnota doporučeného měřítka.


Ukázky několika různých desek z širokého sortimentu MBS.

Objednávky posílejte na naši adresu, (podrobněji na stránce "obchod"). Nezapomeňte se seznámit s obchodními podmínkami.

nahoru
Desky MBS
Řetězy
Ploty z pletiva
Koberce
Podlahy dřevěné
Postavičky
Schody
Světlíky

Cihly
Střechy
Kameny
Průhledné
Vlnitý plech
Žebrované plechy
Ostatní
Krátery
Celé desky
Celé patinované

 

 

Home ] [ Desky MBS ] Řetězy ] Ploty z pletiva ] Koberce ] Podlahy dřevěné ] Postavičky ] Schody ] Světlíky ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.