g
PS zrcadlový - obr

 

 

Zrcadlové desky z PS

výrobky Midwest a Raboesch

Desky jsou vyrobeny z probarveného (většinou černého - viz níže) polystyrénu a na jedné straně jsou opatřeny stříbrným nebo, zlatým kovově zrcadlovým povrchem. Zrcadlová strana je opatřena krycí fólií, která nepoužité desky chrání proti poškrábání. Pracuje se s nimi jako s každými jinými polystyrénovými deskami, s tím, že zrcadlový povrch samozřejmě nelze tak snadno lepit (leptat). V případě potřeby pevného spoje na lícové straně je jistě možné zrcadlový povrch místně (p)oškrábat.

Desky Midwest jsou všechny z černého polystyrénu, v případě značky Raboesch jsou z černé hmoty jen desky se zlatým povrchem, ty stříbrné jsou uvnitř z bílého plastu.

Zrcadlové desky mají (ve srovnání s jinými materiály) menší, ale jistě nezastupitelné využití, a to zejména při stavbě architektonických modelů budov a také při stavbě modelových interiérů (nábytek atd.).


Model nákladního vozu se zrcadlí v deskách Raboesch. Vlevo je stříbrná deska, vpravo zlatá. Vzadu je trochu vidět shrnutá krycí fólie.


Desky Raboesch. Desky se stříbrným povrchem jsou z bílého plastu, desky se zlatým povrchem z černého plastu. Desky na tomto snímku ještě mají ochrannou fólii.


Líc a rub stříbrných desek. Značka Midwest používá jako základ desku z černého polystyrénu (na obrázku horní dvě desky), Raboesch desku z bílého polystyrénu (na obrázku dvě dolní desky).


Stříbrná deska Raboesch s částečně sloupnutou krycí fólií. V desce se zrcadlí nebe s obláčky.


Zlatá deska Raboesch s částečně sloupnutou krycí fólií. V desce se zrcadlí nebe s obláčky.


A na závěr ještě jednou chladící vůz zrcadlící se - tentokrát jen ve stříbrné desce. Kromě něj je tam vidět ještě nebe s mráčky. Deska před vozem a pod vozem je bez krycí fólie, vzadu je s krycí fólií.

Aktuální nabídku zrcadlových desek najdete v příslušném ceníku.

nahoru

 

 

Home ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.