g
Cenová politika

 

 

Několik poznámek k naší cenové politice:

Při tvorbě našich cen uplatňujeme dva přístupy:

1. Zboží široké spotřeby

Jedná se především o naše vlastní výrobky - kolejivo TT. Tyto dodáváme velkoobchodně do modelářských prodejen v celé republice a cenově zvýhodňujeme spíše velkoodběratele. V řadě obchodů obdržíte naše zboží za stejné ceny jako přímo od nás, nebo dokonce "o korunu" levněji. Navíc neplatíte poštovné. Není-li ovšem u Vás modelářský obchod, ušetříte s námi čas a peníze strávené cestou do něj.

2. Zboží pro úzký okruh zájemců

Jedná se především o modely z USA, jako je Micro-Trains a podobně. Ceny preferují spíše koncové odběratele, ostatně obchodníci nemají o toto zboží zájem (z důvodu malého okruhu zájemců o tato speciální témata). Proto zájemcům doporučuji obracet se přímo na nás, zboží vám pošleme poštou nebo si ho vyzvednete na burse.

1-2. Něco mezi

Jedná se především o růné modelářské materiály - ač zboží široké spotřeby, zatím ho mnoho obchodníků od nás neodebírá - a když tak jen v omezeném sortimentu. Evergreeny koupíte hlavně v prodejnách v Plzni a Brně, ale snad i jinde (a to za stejné ceny jaké jsou zde publikovány), ostatní materiály skoro nikde. Z naší strany nabízím možnost aby Vám vybrané položky z katalogu dodala kterákoliv prodejna, která nabízí naše kolejivo TT a která může splnit vaše přání v souběhu s nejbližší dodávkou kolejiva (to je výhodné hlavně když nespěcháte). Ne se všemi obchodníky je toto dohodnuté, zkuste se na tuto možnost ve Vašem oblíbeném obchodě přeptat. Další možností je bursa.

nahoru

 

 

Home ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.