g
Bursy

 

 

Výhodnou možností odběru zboží je účast na železničně-modelářské burse, která se koná v sále menzy v Opletalově ulici (kam byla bursa přemístěna z původního působiště v kulturním sále depa na Masarykově nádraží). Ušetříte za poštovné a v tlačenici modelářů najdete spoustu modelářské inspirace nejen u toho jednoho stánku (viz níže), kde naleznete mne s vaší objednávkou. Kdo mě nezná, u vchodu (u pokladny) na bursu se zeptá, jak mne najít, bývám tam pravidelně přinejmenším v době od 9 do11 hod (vůbec se mi nechce vstávat na sedmou nebo osmou, jak mají ostatní účastníci ve zvyku).

Termíny železničně-modelářských burs v sále menzy v Opletalově ulici 38 v Praze:

Přijďte na tu pravou modelářskou tlačenici !!!

Termíny nejbližších burs:

27-28. září 2014 - e-day - toto není mašinková bursa ale akce konaná v nákupním středisku v Butovicích. Budeme zde propagovat především značku Albion Alloys, ale můžete zde dostat i něco jiného. Kromě Albionů zde bude nejspíš ve volném prodeji také ostatní nářadí (Modelcraft, Proedge) a velké desky Evergreen. Můžete si sem nechat připravit i standardní objednávku (ať už placenou předem, nebo na místě).

a dále už normální bursy v Opletalce

13. září 2014

18. říjen 2014

29. listopad 2014

20. prosinec 2014

kdo se rád mačká, tak tomu doporučuji zejména říjnové a listopadové termíny

POZOR ! Navštivte tu správnou bursu. V jiných termínech se konají i další bursy s železniční tematikou.

Z důvodu obav z prapodivných zákonů se akce všeobecně známá pod termínem "bursa" oficiálně jmenuje "Výměnné setkání modelářů a přátel železnic".

Sál v němž se bursa koná od října 2002 patří vysokoškolské menze a je v Opletalově ulici č.38. Vchod je nedaleko místa konání předchozích burs, nedaleko "pošty" Masarykova nádraží. Pro účastníky, kteří přijíždějí vlakem nebo metrem na hlavní nádraží je to dokonce blíže než dosud (je to vlastně cestou k předchozímu místu konání). 

Začátek je vždy od 8:00 hodin (ve skutečnosti se začíná trochu dříve, někdy již v 7), já někdy přijdu až na devátou a nejméně do jedenácti tam setrvám. Po jedenácté již bursa ztrácí na zajímavosti, takže doporučuji přijít spíše dříve, ale pokud se domluvíme, věšinou není problém setkat se třeba ve 12.

Jak na burse dostanete zboží z našeho sortimentu?

Rozhodně doporučuji zboží předem objednat e-mailem. Vzhledem ke značnému zájmu mám čím dál méně času věnovat se předem neohlášeným zákazníkům a z téhož důvodu s sebou nosím stále méně volného zboží (takže už jim stejně nemám skoro co nabídnout). Objednávky předem zaslané e-mailem jsou ale odbavovány celkem hladce. Většinou mám s sebou k volnému prodeji alespoň pár amerických modelů velikosti N, nějaká spřáhla Magne-Matic a výběr plotů Fiba. Některé druhy zboží ale nabízejí (volně) moji spolupracovníci, příp. prodejci. Jarda Čapek (který sedí se mnou u téhož stolu) nabízí stromy a další výrobky JTT, na stánku p. Banka můžete nakoupit profily Evergreen.

V sále bývá hlavně po ránu velká tlačenice, takže k orientaci vám poslouží tato mapa sálu se zakreslením výše zmíněných stánků a dalších důležitých orientačních bodů (výčep). Poloha stánků není vždy dodržena, ale obvykle je taková, jak jsem nakreslil. U pokladny vám ostatně jistě rádi poradí. Pokud hledáte mne, tak za kasou doprava směr výčep a v momentě, kdy máte v cestě asi tři schody, tak před nimi doleva, uličkou směrem k oknům a jsem po levé straně asi uprostřed délky.
 

Pozor tato mapka neplatí, nahradím ji novou verzí až po druhé burse:

Další bursy:

Ještě se konají různé další bursy, například v Praze jsou to ještě "Výměnná setkání předmětů s železniční tématikou". Na této akci, lidově nazývané "chodičská bursa" dostanete spíše různé publikace o železnici a dopravě, mapy, jízdenky a další archiválie. Podobné akce se konají také v dalších městech.

Na seznam všech ceníků se dostanete tímto odkazem

 

nahoru
Obchodní podmínky
Slovensko
International orders
Ceníky
Bursy
Prodejny
Pro obchodníky
Nabídky

 

 

Home ] Obchodní podmínky ] Slovensko ] International orders ] Ceníky ] [ Bursy ] Prodejny ] Pro obchodníky ] Nabídky ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.