RJM - Lokomotivy H0

Modely lokomotiv ve velikosti H0 z produkce RJM

Zpracováno podle podkladů poskytnutých firmou RJM.

Zajímavou možnost jak přijít k hotovému modelu naší lokomotivy ve velikosti H0 nabízí firma RJM. Je zde možné koupit, obvykle na objednávku, některou z klasických soudobých českých lokomotiv. Fotografie dvou ukázek z nabídky si prohlédněte níže.

Lokomotivy jsou obvykle dodávány tak jak jsou na obrázcích - bez čísel - tabulky jsou volně přiloženy (nový majitel si čísla dolepí, nebo vymění za čísla dle svých představ). Skříně lokomotiv jsou z odlitků (viz stránky výrobců odlitků). Pohon je obvykle Piko, za příplatek může být pohon jiný - např. Roco.


E 499.0 / 140

V nabízeném sortimentu jsou snad všechny klasické škodovácké čtyřnápravové lokomotivy. Lokomotivy z čeledi bobinovitých (např E 499.0, E 469.x) stojí okolo 4700 Kč, lokomotivy z čeledi peršingovitých (např. 163, 363) okolo 5500 Kč. Dále jsou k mání pomeranče T 669.0 (taky asi za 5500 Kč), budou zřejmě i čmeláci. Zájemci nechť se hlásí nejlépe přímo p. Janečkovi nebo prostřednictvím RJM@email.cz.


ES 499.1 / 363 strana oken


ES 499.1 / 363 strana žaluzií

 

 

 

Home ] Šedé odlitky ] Odlitky Máša ] Tabulky Kwasnica ] Kolečka Šátek ] Součástky oWo ] [ RJM - Lokomotivy H0 ] Odlitky Kaněk ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.