Chladící SF

 

 

Chladící vůz Santa Fe celokovový


Vůz SFRD 33079, pohled na rubovou stranu s mapou sítě dráhy ATSF.

Více o tomto voze píšeme v souvislosti s jeho modelem ve velikosti N (rovněž od firmy Intermountain). O severoamerických chladících vozech píšeme více zde.

model Intermountain v měřítku 1 : 87

Také ve velikosti H0 patří model chladícího vozu Intermountain k povedeným výrobkům. Na pěkně provedenou a jemně nýtovanou skříň je z výroby dolepeno množství odděleně vyráběných detailů - a detailů je pochopitelně více a jsou úměrně většímu měřítku lépe propracované než ve velikosti N. Vůz se vyrábí v celé řadě nápisových variant, ale vlastně v jediném nátěru SFRD.


Lícová strana chladícího vozu s jedním z řady sloganů dráhy Santa Fe. El Capitan není jen bezmála kilometr vysoký žulový útes v Yosemitském národním parku, ale také jméno rychlíku na který tento chladící vůz SF upozorňuje.


Tento vůz dělá reklamu "Velkému západnímu náčelníku".


Čelo vozu (strana s ruční brzdou).


V tomto pohledu na konec vozu vidíme mnoho detailů doplňovaných na výlisek vozové skříně (vše je zkompletováno již z výroby) - žebříky, kolo a další díly ruční brzdy, střešní lávka, víka otvorů pro plnění ledových bunkrů a jejich mechanismus.

Informace o aktuální nabídce lokomotiv a o jejich cenách naleznete v ceníku amerických modelů velikosti H0.

nahoru
AC-12
Zavřený PS-1 60´
Chladící SF
Plošinový
Výsypný ACF 130m³
Výsypný 135m³
Kotlový 38 m³
Výsypný 33

 

 

Home ] AC-12 ] Zavřený PS-1 60´ ] [ Chladící SF ] Plošinový ] Výsypný ACF 130m³ ] Výsypný 135m³ ] Kotlový 38 m³ ] Výsypný 33 ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.