g
Pro obchodníky

 

 

Podpora prodeje kovových materiálů Albion Alloys

Prodejní stojan vhodný pro modelářské prodejny

Prodej výrobků Albion Alloys usnadňuje drátěný prodejní stojan, který je možné postavit na pult nebo pověsit na zeď. Stojan je 99 cm vysoký (včetně poutače a ceníku umístěného nahoře) a 50.5 cm široký. Na tloušťku měří 40 cm i s křídlovými montážními maticemi, samotná konstrukce má 38 cm. Stojan má 60 háčků pro výrobky tvaru tyče (profily, trubky) a 4 přihrádky pro plechy. Dříve těchto 64 pozic představovalo celý sortiment Albion Alloys, nyní je sortiment širší (viz katalog pdf) a na stojanu je jen výběr (a nutno říci, že je to výběr zodpovědný). Prodejci si mohou obsazení stojanu upravit pomocí přelepek, které jsou ke stojanu přiloženy. Další výhodou stojanu je jeho snadná montáž pomocí několika křídlových matic a nízká hmotnost (ještě více to oceníte při stěhování prodejny).


Prodejní stojan Albion Alloys může stát na pultu, nebo se dá pověsit na zeď. Na snímku stojan ve starším provedení pro Británii (jen 50+4 položek a ceny uvedené v librách), provedení standardně dodávané na evropský kontinent vypadá na pohled stejně, ale má o deset háčků více a ceny v eurech. Pro naše podmínky jsou připravené přelepky. (foto Albion Alloys)

Stojan je pro zavedený modelářský obchod velmi dobrou volbou. Zboží je uspořádáno přehledně a prostorově úsporně. Při doobjednávání zboží snadno a rychle vidíte prázdná místa po vyprodaných položkách (kde je navíc napsáno co tam chybí). Vlastní stojan je v podstatě zadarmo. Přesněji řečeno: Stojan je dodáván včetně zboží, které na něm má být nabízeno (obvykle po třech balíčcích od každé položky). Cena za stojan včetně zboží se pak většinou rovná ceně tohoto zboží samotného (v případě zájmu upřesním).

Sortiment Albion Alloys vyniká profily velmi malých rozměrů, které ocení především modeláři pracující v nejmenších měřítkách. Proto je tento stojan zvlášť vhodný pro prodejny zaměřené na plastikové nebo železniční modelářství. Prodejny věnující se funkčnímu modelářství potřebují často větší rozměry a délky profilů a proto jim doporučuji spíše jiné značky z naší velkoobchodní nabídky.

Stojan je zdrojem stálého pozvolného příjmu a je-li věnována občas nějaká ta chvíle doobjednávání chybějících položek (snažíme se mít všechny v dostatečných počtech trvale skladem k okamžitému dodání), může do vaší prodejny přivést i modeláře z ostatních oborů. Umístění stojanu do další prodejny je navíc vždy inzerováno i na těchto internetových stránkách (a návštěvnost máme velmi slušnou). Prodejny již vybavené stojanem lze najít podle přehledu našich prodejců.


Stojan Albion Alloys na pultu prodejny Království železnic (Praha Smíchov), v sousedství stojanu Evergreen (který také dodáváme). Ještě chybí nalepit českou přelepku ceníku (zatím leží na pultu před stojanem). Na konci roku 2009 to byl první stojan Albion Alloys v České republice.


Pohled z boku dává představu o hloubce stojanu (opět prodejna Království železnic - Praha Smíchov).

Katalog Albion Alloys ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.

Tudy se dostanete na stránku se základními informacemi pro obchodníky.

nahoru
Brusivo
Ceník brusiva
Pro obchodníky

 

 

Home ] Brusivo ] Ceník brusiva ] [ Pro obchodníky ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.