g
Bloky nepravidelné

 

 

Zvýhodněná balení různých opracovaných kousků dřeva

dřevěné materiály Midwest

Balíčky obsahující různé kousky dřeva, které se mohou hodit "pro strýčka příhodu", anebo jako materiál pro výtvarnou činnost, kde konkrétní rozměry nejsou podmínkou. Nejsou to žádné šišaté štěpiny, ale pěkně opracované dřevěné hranolky, bločky, nebo destičky jak je uvedeno v popisu jednotlivých výrobků (kvádříky nemusí být čistě opracované ze všech stran). Tato balení jsou cenově výhodnější oproti nákupu jednotlivých kusů se zaručenými rozměry, protože je to pro výrobce cesta, jak se zbavit přebytků, kusů atypického rozměru a odřezků. Konkrétní nabídka je v příslušném ceníku, zde je několik fotografií těchto výrobků.


Dvě ukázky ze sortimentu: vlevo Midwest 18 (tvrdé dřevo) a vpravo Midwest 21 (lipové dřevo). Zatímco balení lipového dřeva obsahuje pouze objemnější hranoly, v tvrdém dřevě jsou kromě hranolů také kousky destiček.


Ještě jeden pohled ukazuje, že i v tvrdém dřevu tvoří převážnou část objemu balení větší hranoly (nahoře balení tvrdého dřeva, pod ním lipové). Balení je navíc opatřeno nápisem pro méně chápavé: "obsahuje jen dřevo - žádné plánky a návody".

Aktuální nabídku těchto zvýhodněných balení dřeva najdete v příslušném ceníku.

nahoru

 

 

Home ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.