Pro obchodníky

 

 

Podpora prodeje plastových polotovarů Evergreen

Prodejní stojany - nabídka pro modelářské prodejny

Pokud se modelářský obchod rozhodne zavést prodej Evergreenů, je prodejní stojan velmi dobrou volbou. Zboží je uspořádáno přehledně a prostorově úsporně. Při doobjednávání zboží snadno a rychle uvidíte prázdná místa po vyprodaných položkách (kde je navíc napsáno co tam chybí). Stojan je navíc výrazný svým vzhledem (barvou), takže vzbudí zájem i u lidí přicházejících do obchodu jen tak se podívat. A zákazníci již znalí věci hned vidí, kde mají hledat to co chtějí. Stojany jsou výhodné i z hlediska pořizovacích nákladů. Jsou totiž v podstatě zadarmo. Přesněji řečeno: Stojany jsou dodávány včetně zboží, které na nich má být nabízeno (obvykle po dvou balíčcích od každé položky u menších stojanů a po jedné u větších). Cena za stojan včetně zboží se tedy obvykle rovná ceně tohoto zboží samotného (v případě zájmu upřesním).

Obchodníci často váhají s pořízením stojanu. Je to přece jen větší jednorázový výdaj, který se rychle a jednorázově nevrátí. Stojan je ale zdrojem stálého pozvolného příjmu a je-li věnována občas nějaká ta chvíle doobjednávání chybějících položek (snažíme se mít všechny v dostatečných počtech trvale skladem k okamžitému dodání), přivede do vaší prodejny postupně i modeláře z ostatních oborů. Umístění stojanu do další prodejny je navíc vždy inzerováno i na těchto internetových stránkách (a návštěvnost máme velmi slušnou). Každopádně prodejny, kterým jsme stojan již dodali, jeho pořízení nelitují.


Malý stojan (č. 56) na pultě prodejny Moravia model v Brně (foto 2008).


Velký stojan (č. 53) - aktuálně nabízené provedení se sedmi řadami profilů vedle sebe. (starší provedení bylo užší, mělo jen šest řad.) Stojan na obrázku je počeštěný přelepkami anglických popisů (tyto přelepky dodáváme ke stojanu bezplatně).

Stojanů je více, ale nejužitečnější jsou: malý stojan č. 56 a velký stojan č. 53. Malý stojan obsahuje většinu z nejprodávanějších položek katalogu Evergreen (ale několik velmi důležitých položek tam přece jenom chybí). Ke stojanu dostanete 120 balení profilů (cenové kategorie A) a 32 balení hladkých desek (cenové kategorie B), vždy po dvou kusech od každého katalogového čísla. Nabídku zboží na malém stojanu je možné dále rozšířit přídavnými kapsami k malému stojanu č. 57. Spolu s kapsami dostanete dalších 144 balení profilů cenové kategorie A (tím pokryjete většinu užitečných profilů, které na malém stojanu chybí - jsou to totiž jiné položky než na stojanu 56), opět po dvou kusech od každého katalogového čísla. Malý stojan s přídavnými kapsami pak kromě reliéfních desek pokrývá většinu základního sortimentu Evergreen. Malý stojan je navržen pro umístění na pult.

Úplně nejlepší je ale velký stojan č. 53. Ten obsahuje prakticky celý základní sortiment, tj. včetně reliéfních desek (cenové kategorie C a E) a je rozhodně přehlednější než malý stojan s přídavnými kapsami. Velký stojan je určen k postavení na podlahu prodejny.

Kromě toho existují ještě další prodejní stojany - stojan na velké hladké desky (č. 58), stojan na dlouhé hranoly a velké desky (č. 59) a přídavná kapsa na příručky Styrene Modeling (č. 48). Přídavnou kapsu č. 48 lze umístit na kterýkoliv ze stojanů č. 53, 54 nebo 56 (možná se nevejde na kombinaci 56 + 57). Zboží, k jehož prodeji slouží tyto poslední tři stojany se ale u nás zatím prodává poměrně málo a proto jejich pořízení nemohu doporučit.

Přehled dodávaných prodejních stojanů Evergreen

název

č.kat.

rozměry [cm]

dodávka obsahuje (viz přehled cenových kategorií)

přídavná kapsa na příručky Styrene Modeling

48

-

6 příruček

velký stojan

53

nové stojany 57 x 50 x 188

staré stojany 45 x 50 x 188

309A  72B(?)  96C  4E

54 166A  60B  52C  4E 

malý stojan

56

30 x 38 x 114

120A  32B

přídavné kapsy k malému stojanu

57

-

154A

stojan na velké hladké desky

58

25 x 25 x 109

154D  24I

stojan na dlouhé hranoly a velké desky

59

40 x 43 x 188

24I

Přehled cenových kategorií výrobků Evergreen

cenová kategorie

popis

A

základní balení profilů délky 350 mm

B

desky 150 x 300 mm hladké

C

desky 150 x 300 mm s reliéfem (vyjma zvláštních)

D

profily délky 610 mm

E

desky 150 x 300 mm zvláštní

F

pětinásobná balení profilů délky 350 mm

I

desky 530x200 hladké

Máte-li zájem o některý z nabízených prodejních stojanů, napište si o další informace na naši adresu.


Zprava: velký stojan (č. 53 - staré provedení), stojan na dlouhé hranoly a velké desky (č. 59) a zcela vlevo je o hodně menší stojan na velké hladké desky (č. 58).

Tudy na stránku se základními informacemi pro obchodníky.

nahoru
Katalog Evergreen
Užitečné profily
Ukázky použití
Sleva
Pro obchodníky

Stojan 53
Stojan 56

 

 

Home ] Katalog Evergreen ] Užitečné profily ] Ukázky použití ] Sleva ] [ Pro obchodníky ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.