Koberce

 

Koberce MBS

pro modeláře a hračičky

Výrobky MBS

Modelový plyšový koberec. Může být použit na modelování interiérů architektonických modelů, na pokojíčky pro panenky, anebo také na vyložení dárkových kazet (na šperky, nebo jiné cennosti). Další možná uplatnění jsou na vás.

Vrchní, pohledová strana je tvořena krátkým vlasem, který modeluje luxusní plyšový koberec, vespod je nosná vrstva z matného černého papíru. K podkladu se modelový koberec lepí vhodným lepidlem (volte mj. podle materiálu podkladu). Koberec se od výrobce dodává v sedmi barevných odstínech, my tady na zkoušku prozatím nabízíme jen jeden, pokračovat budu až podle zájmu. Koberec se dodává svinutý do role (délky 450 mm).

Podle výrobce má koberec formát 450 x 600 mm, náhodně vybraný vzorek, který jsem měřil byl výrazně větší - naměřil jsem 455 x 690 mm. Koberec má včetně podkladového papíru tloušťku asi 3/4 mm.

číslo katalogu

barva

formát

cena

ukázka

MBS

CRPTBDY

burgundská červeň

450 x 600 mm

svitek

100 Kč

 


Detail okraje burgundsky červeného koberce (černý pruh podél okraje je jenom obyčejný stín - koberec řádně neleží na podkladu).


Spodní stranu koberce tvoří matný černý papír.


Takto jsou srolované koberečky baleny k prodeji.

Objednávky posílejte na naši adresu, (podrobněji na stránce "obchod"). Nezapomeňte se seznámit s obchodními podmínkami.

nahoru
Desky MBS
Řetězy
Ploty z pletiva
Koberce
Podlahy dřevěné
Postavičky
Schody
Světlíky

 

 

Home ] Desky MBS ] Řetězy ] Ploty z pletiva ] [ Koberce ] Podlahy dřevěné ] Postavičky ] Schody ] Světlíky ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.