g
Modelcraft

 

 

Modelcraft

 -

nářadí nejen pro modeláře

 

Jsem distributorem nářadí Modelcraft v České republice

 

Pod značkou Modelcraft je nabízena široká škála kvalitního a v mnoha případech i jinak obtížně sehnatelného nářadí. Výběr nářadí se řídí ohledem na potřeby modelářů všeho zaměření, ale z podstaty věci poslouží pro každou drobnou, přesnou a pečlivou práci, jako je například: jemná mechanika, restaurátorství, výroba šperků a bižuterie, elektroinstalace pro malá napětí, elektronika, drobné domácí opravy a kutilství všeobecně. Mnohé z nabízených výrobků pak najdou uplatnění v úplně každé dílně.

Značka Modelcraft patří britské firmě Shesto, která, ač nemá vlastní výrobní závod, tuto úžasnou nabídku modelářského nářadí připravila. Jednotlivé nástroje a pomůcky pocházejí od mnoha výrobců z 30 zemí světa. Při výběru nářadí pro značku Modelcraft je kladen důraz především na kvalitu, ale stranou pozornosti nezůstává ani dodržení ceny příznivé pro modeláře.

Vedle značky Modelcraft používá firma Shesto pro některé tématické okruhy svého sortimentu ještě další obchodní značky - například Rotacraft. V naší nabídce budou (přinejmenším v nejbližší době) všechny sdruženy pod značkou Modelcraft, která zatím nejvíce pronikla do povědomí modelářské veřejnosti.

Značku Modelcraft nabízíme na www.litomysky.cz od počátku roku 2011. V naší nabídce zatím (2011) najdete jenom část sortimentu Modelcraft. Zpočátku se zaměřujeme především na nástroje, které nemají obdobu v sortimentu jiných značek (těch které zastupujeme déle), ale sortiment pozvolna a systematicky doplňujeme. V neposlední řadě i podle vašich přání a požadavků.

Pro některé skupiny výrobků je zpracován podrobnější popis (viz dolní část lišty odkazů vpravo od obrázků), celá aktuální nabídka je patrná z ceníku. Další doplnění se připravují.

Výrobky Modelcraft dodáváme velkoobchodně i přímo koncovým zákazníkům.

Přejeme příjemnou práci a povedené dílo s nářadím Modelcraft (foto Modelcraft).

Na této stránce jsou použity obrázky Modelcraft.

Aktuální nabídku najdete v ceníku nástrojů Modelcraft.

nahoru
Plasty
Mosaz
Pakfong
Měď
Fosforbronz
Hliník
Nerez
Uhlík
Dřevo
Profily - přehled
Šroubky a díly
Evergreen
Raboesch
MBS
Mosaz Ms
K&S
Albion Alloys
Midwest
Proedge
Modelcraft
Leptané plechy
Obtisky
Tvarová paměť

Podložky
Řezák na desky
Pilkové skalpely
Výstružníky
Kleště Xuron
Sada plastikáře
Sady Rotacraft
Ceník Modelcraft

 

 

Home ] Plasty ] Mosaz ] Pakfong ] Měď ] Fosforbronz ] Hliník ] Nerez ] Uhlík ] Dřevo ] Profily - přehled ] Šroubky a díly ] Evergreen ] Raboesch ] MBS ] Mosaz Ms ] K&S ] Albion Alloys ] Midwest ] Proedge ] [ Modelcraft ] Leptané plechy ] Obtisky ] Tvarová paměť ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.