g
Pro obchodníky

 

Prodejní stojany

Výrobky Proedge

Většina firem se na prodejních stojanech snaží předvést jakýsi průřez celým sortimentem, nebo přinejmenším nějakou jeho specializovanou částí. U značky Proedge je tomu trochu jinak, stojany se týkají jen nejprodávanějších položek a obsahují většinou jediný, hojně žádaný výrobek. Vzhledem k sortimentu Proedge je to tak asi ideální. Malá krabice ježící se skalpely funguje podobně jako krabice žvýkaček v samoobsluze s potravinami. Leckdo při placení přihodí ke každému nákupu ještě jeden-dva kousky, vždyť jsou to řádově desetikorunové položky (no a někdo jiný samozřejmě zase nevezme nikdy nic...).


Stojany se skalpely č.1, 2 a 3. Katalogová čísla Pro 63001, 63002, 63003. Aktuální provedení se maličko liší a pokud jde o počty skalpelů v balení, tak platí údaje uvedené v tabulce. (foto Proedge)

Na rozdíl od rozměrných stojanů Evergreen, či dokonce JTT se krabičky se skalpely Proedge vejdou do opravdu každého obchodu. Přemýšlení "kam s ním" zde odpadá. Odpadá také starost o doplňování stojanu, prázdná krabička se zahodí, nebo věnuje poslednímu zákazníku. Ale je možné stojan i doplňovat, nejlépe pomocí volně sypaných skalpelů - mají katalogová čísla Pro 11001 a další. Také je možné pořídit si základní stojan Pro 63001 s nejvíce prodávanými skalpely č. 1 a po uvolnění několika pozic jej doplnit menším počtem skalpelů ostatních čísel. Předběžnou představu o ceně stojanu si můžete udělat z počtu skalpelů ve stojanu (je uveden zde v tabulce) a z jejich koncové ceny - tu zjistíte v ceníku Proedge, konkrétní nabídku si můžete vyžádat.

Přehled aktuálně nabízených prodejních stojanů:

č.kat.

popis

Pro 63001

prodejní stojan obsahující 50 skalpelů č.1 - malých pro jemnou práci

Pro 63002

prodejní stojan obsahující 35 skalpelů č.2 - středních

Pro 63030

prodejní stojan obsahující 60 skalpelů č.30 - malých s plastovou rukojetí

Pro 63040

prodejní stojan obsahující 36 skalpelů č.40 - s plastovou násadkou ve tvaru pera


Stojany se skalpely č.4, 30 a 40 a stojan s jehlovými pilníky. Aktuální podoba stojanů se maličko liší a pokud jde o počty skalpelů v balení, tak platí údaje uvedené v tabulce. (foto Proedge)

Tudy na stránku se základními informacemi pro obchodníky.

nahoru
Skalpely
Čepele
Dláta
Pilky
Pilové listy
Pokosník
Pilníky
Brousítka
Vrtačky
Vrtáky
Rýsovací jehla
Nýtovadla
Hřebíkovačka
Kladiva
Pinzety
Peany
Přidržovátko
Svěrák
Svěrky
Svěrky šroubovací
Kleště
Lupa
Magna-visor
Sady nářadí
Pro obchodníky
Ceník Proedge

 

 

Home ] Skalpely ] Čepele ] Dláta ] Pilky ] Pilové listy ] Pokosník ] Pilníky ] Brousítka ] Vrtačky ] Vrtáky ] Rýsovací jehla ] Nýtovadla ] Hřebíkovačka ] Kladiva ] Pinzety ] Peany ] Přidržovátko ] Svěrák ] Svěrky ] Svěrky šroubovací ] Kleště ] Lupa ] Magna-visor ] Sady nářadí ] [ Pro obchodníky ] Ceník Proedge ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.