Stojany

 

 

Podpora prodeje profilů Raboesch

Prodejní stojany - nabídka pro modelářské prodejny

Raboesch nabízí několik prodejních stojanů, zvlášť jsou stojany na profily a zvlášť na desky. My se zde seznámíme se stojanem na kratší (330 mm) profily (Rab 400-88) a se stojanem na menší (194 x 320 mm) desky (Rab 600-96). Kromě toho existují ještě stojany na metrové profily a na velké desky.

Stojany Raboesch se dodávají spolu se zbožím, ale cena stojanu většinou není v ceně zboží zcela obsažena a za stojan je třeba (kromě mimořádných akcí občas vyhlašovaných výrobcem) něco připlatit. Stojany lze koupit i prázdné, za plnou cenu.

stojan 400-88 na plastové profily délky 330 mm

Velice kompaktní stojan má rozměry pouze 52 x 58 x 35 cm. Je určen k postavení na pult (nebo na stůl v zázemí prodejny). Tento stojan je díky malým rozměrům výborný i pro ty prodejny, kde se neodvažují pustit návštěvníky volně ke zboží - ať už z jakýchkoliv důvodů (nejde jen o nebezpečí krádeží, ale i o znehodnocovaní přehrabovaného zboží ohmatáváním - profily Raboesch totiž nejsou balené).

I při těchto malých rozměrech stojan obsahuje neuvěřitelný sortiment 285 různých profilů (obsahuje především profily bílé, ale v menší míře i čiré a barevné). Každý profil má vlastní přihrádku. Stojan se dodává se čtyřmi kusy od každého profilu, tedy celkem s 1140 profily. Všechny profily mají jeden konec barevně označený podle cenové kategorie. Ve stojanu se vyskytuje sedm cenových kategorií profilů (více o cenových kategoriích zde).

Stojan buďto máme skladem, anebo ho dodám za cca 14 dnů.


Stojan Raboesch 400-88.

stojan 600-96 na plastové desky formátu 194 x 320 mm

Rovněž velice kompaktní stojan má rozměry pouze ------- dopsat ------ 52 x 58 x 35 cm. Je určen k postavení na pult (nebo někam do zázemí prodejny). Stojan se díky malým rozměrům vejde i do prodejen, kde je opravdu nouze o místo. Stojan má tvar shora otevřené krabice, vnitřní prostor je přepážkami rozdělen na šest přihrádek  Každá z přihrádek je určena pro jednu skupinu desek. Na přední straně stojanu je nalepený přehled sortimentu desek Raboesch.

Stojan se dodává spolu se zbožím - od každé z 36 desek formátu 194 x 320 mm, které Raboesch nabízí, jsou přiloženy dva kusy. Celkem je to tedy 72 desek. Po jejich vložení dovnitř je stojan poloprázdný, je tu značná rezerva pro zvýšení počtu nejlépe prodejných desek (někteří prodejci vyžívají volný prostor i pro jiné zboží).

Ve stojanu je šest přihrádek, takže zde není oddělený prostor pro každou z 36 nabízených položek. Desky se do přihrádek rozdělují po skupinách - vždy všechny tloušťky (barvy) daného materiálu společně. Ovšem skupin zboží je sedm, ale přihrádek jenom šest. Doporučuji to řešit sloučením čirých a barevných desek z PVC dohromady. Je to podobný materiál s podobným určením a obě skupiny zabírají velice málo místa. Menším problémem je, že tyto desky jsou poměrně měkké a nechce se jim moc stát.


Stojan Raboesch 600-96 se základní výbavou desek (po dvou kusech od každé).


Stojan je při vybavení základním sortimentem poloprázdný.


Pohled na prázdný stojan Raboesch 600-96 shora ukazuje rozdělení vnitřního prostoru na šest přihrádek.


Některé přepážky jsou zalepené a některé lze vysunout a spojit tak přihrádky na dvojnásobně větší prostor. Zajímavá možnost, kterou ale spíše nevyužijete.

Tudy na stránku se základními informacemi pro obchodníky.

nahoru
Stojany
Pletivo plastové
Pletivo kovové
Plechy děrované
Tahokov
Spojovací profily

 

 

Home ] [ Stojany ] Pletivo plastové ] Pletivo kovové ] Plechy děrované ] Tahokov ] Spojovací profily ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.