Kontejnery

 

 
Kontejnery Micro-Trains


Čtyřicetistopý kontejner Sea Land - SEAU 140030, jediný, který jsem měl k dispozici, když jsem vytvářel tuto stránku.

Micro-Trains má ve své nabídce dva typy kontejnerů - krátké (dvacetistopé) a dlouhé (čtyřicetistopé). Modely jsou, stejně jako nákladní vozy MTL, velmi pěkně zpracovány, s perfektní povrchovou úpravou a s nápisy na bocích i čelech. Jsou to současně jediné kontejnery ve velikosti N, které mají otevírací dveře (alespoň pokud sahají moje znalosti). Tomu odpovídala i vysoká cena, byly to snad nejdražší kontejnery jaké jsem kdy viděl. Píši o nich v minulém čase, protože v současnosti (2004), nejsou hotové kontejnery MTL nabízeny. Firma Micro-Trains možná omezila jejich výrobu pod dojmem ohromné nabídky, kterou v oboru kontejnerů N představuje sortiment De Luxe Innovations a zaměřila se více na svůj dominantní obor, kterým jsou nákladní vozy. Je to trochu škoda, kontejnery s tímto členěním bočnice, pokud vím v sortimentu De Luxe Innovations nejsou. Kontejnery MTL je možné stále zakoupit v provedení bez povrchové úpravy (bez nátěru a popisů).

Pokud jde o vozy pro přepravu kontejnerů, tak jediným výrobkem MTL z tohoto oboru je 27.2 m dlouhý plošinový vůz, který je popsán na samostatné stránce. Ani tento vůz ale (v provedení pro kontejnery) není poslední dobou v nabídce.

Orientační ceny kontejnerů jsou v ceníku příslušenství MTL, ale upozorňuji, že tento ceník příliš často neaktualizuji.


Kontejnery Micro-Trains mají otevírací dveře.


Kontejner Sea Land naložený na 27.2 m dlouhém plošinovém voze, který je rovněž výrobkem MTL.

Informace o aktuální nabídce kontejnerů a souvisejícího zařízení (kromě vozů) najdete v ceníku kontejnerů

nahoru
Novinky MTL
Lokomotivy
Nákladní vozy
Podvozky
Dvojkolí
Spřáhla M-M
Kontejnery

 

 

Home ] Novinky MTL ] Lokomotivy ] Nákladní vozy ] Podvozky ] Dvojkolí ] Spřáhla M-M ] [ Kontejnery ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.