Příslušenství Nm

 

 

Příslušenství MTL pro úzkorozchodky

Podvozky

Pro úzkorozchodné vozy dodává MTL tři typy podvozků. Ve dvou případech se jedná o varianty amerického torzně poddajného nákladního podvozku konstrukce diamond. Jsou to podvozky typu Diamond Archbar a Barber Coleman Archbar. Třetím typem podvozku je podvozek osobní, který je pensylvánské konstrukce. Podvozky jsou pouze v provedení bez spřáhel.

Dvojkolí

Dvojkolí pro nákladní vozy Nm je č.kat. 957. Dvojkolí jsou vyrobena z kvalitního plastu. Při použití magnetů jako rozpojovačů spřáhel Magne-Matic je důležité, aby dvojkolí nebyla magnetická.

Spřáhla

Úzkorozchodná vozidla používají spřáhlo Magne-Matic shodného provedení jako vozidla velikosti Z. Tato spřáhla jsou popsána na stránkách věnovaných velikosti Z. Úzkorozchodné vozy mají spřáhla namontována na hlavním rámu, podvozky se tedy dodávají pouze bez spřáhel. Ceník spřáhel zde.

Kolejivo

Pro úzký rozchod se používá normální kolejivo velikosti Z. MTL vyrábí pouze tvarovatelné koleje a spojky. Odkaz na informace o tomto kolejivu tu bude, až bude mít kam vést.

Část zmíněného příslušenství (ty položky, které jsou určeny pouze pro úzký rozchod) je uvedena v úzkorozchodném ceníku ostatní příslušenství (spřáhla a kolejivo) je nutno hledat v příslušných cenících velikosti Z.

nahoru
Parní lokomotivy
Nákladní vozy
Příslušenství Nm
Úzký ceník
Lokomotivy Aspen

 

 

Home ] Parní lokomotivy ] Nákladní vozy ] [ Příslušenství Nm ] Úzký ceník ] Lokomotivy Aspen ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.