g
Traktůrky

 

 

Traktory John Deere

modely Athearn v měřítku 1 : 160

Samostatnou kapitolou v sortimentu Athearn jsou traktory John Deere. Zatím se vyrábějí dva, na první pohled nepříliš odlišné typy těchto miniaturních, a přitom velice pěkných modelů. Nikde se o tom oficiálně nepíše, ale tuším zde určitý příslib do budoucna, že se objeví i další modely zemědělské techniky.


Traktory se prodávají v sadách po třech kusech.

Traktor John Deere řady 50

Celý model je dlouhý cca 21 mm a široký 10 mm. Přesto výrobci stálo zato nabarvit středy kol nažluto, sedačku načerno a na bok vyvést miniaturní nápis John Deere 50.


Traktor John Deere řady 50 - na této fotografii vidíte model v asi šestinásobném zvětšení.

Traktor John Deere model B

Model je na první pohled snadno zaměnitelný s předchozím typem, přesto se od něj liší snad ve všech detailech. Jiné je provedení disků kol, jiná je sedačka pro traktoristu, jiná je kapota i tvar viditelných částí motoru. Nejnápadnějším rozdílem jsou ale "dva komínky" na kapotě.


Traktor John Deere model B - na zvětšeném snímku můžete pozorovat drobné rozdíly oproti předchozímu typu.


Pohled z druhé strany. I když se pokaždé nepodaří vybarvit středy kol úplně čistě, je to krásný model. Na boku kapoty je miniaturní nápis John Deere.

Informace o aktuální nabídce naleznete v ceníku amerických modelů velikosti N. Traktory se běžně prodávají v balení po třech kusech, na zvláštní přání můžeme dodat i jednotlivý traktor, a to za větší třetinu ceny celého balení.

nahoru
Ford C
Ford C - tahač
Traktůrky
Hasiči

 

 

Home ] Ford C ] Ford C - tahač ] [ Traktůrky ] Hasiči ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.