g
Kontejner 40´

 

 

Čtyřicetistopý kontejner

Čtyřicetistopý kontejner je dnes asi celosvětově nejrozšířenějším typem. Rozměrově vyhovuje skoro všude. Prázdný kontejner váží kolem 4.5 tuny a může se do něj naložit kolem 29 tun nákladu.

model de Luxe innovations

De Luxe Innovations vyrábí čtyřicetistopý kontejner v provedení se stěnami z trapézového plechu. Do kontejneru je možné vložit závaží pro dobalastování příliš lehkého vozu díky vyndavací podlaze. Kontejner nemá otevírací dveře.

Kontejnery jsou prodávány v mnoha barevných provedeních, obvykle v sadách po dvou kusech ve stejném nátěru, ale s různými čísly. Mnoho z těchto kontejnerů je běžně k vidění i u nás a tak najdou uplatnění i na českém kolejišti.


Kontejner AJCL. Australia Japan Container Line je menší rejdařství obsluhující většinou tichomoří. Logo firmy symbolicky spojuje japonské vycházející Slunce a australský bumerang. Zajímavostí kontejneru je jeho registrace obsahující kód Velké Británie - GB.


Dvojice kontejnerů Trasatlantica Spanish Line ještě zabalená v krabičce. Není to chyba, název firmy zní skutečně takto a písmenko "n" očekávané na čtvrté pozici není. Trasatlantica Spanish Line je španělské rejdařství se stopadesátiletou historií. Události nebyly vždy firmě nakloněny, v dobách válek přišla o řadu lodí, které byly potopeny, další se dostaly do zajetí. Dnes je moderním podnikem podílejícím se na mezinárodní dopravě.

Informace o aktuální nabídce modelů de Luxe innovations je rozdělena na dvě části. Kontejnery a související zařízení (kromě vozů) najdete v ceníku kontejnerů, ostatní výrobky (včetně kontejnerových vozů) v ceníku amerických modelů velikosti N 

nahoru
Polokatalog
Kontejner 20´
Kontejner 40´
Kontejner 40´ chl.
Kontejner 40´ vys.
Kontejner 45´
Kontejner 48´
Kontejner 53´
Twinstack
Maxi-Stack III
RoadRailer
Zavřený vůz AAR
Vůz na štěpky
Twin Tub
Návěs kontejnerový
Návěs skříňový
Kontejnerové lepidlo

 

 

Home ] Polokatalog ] Kontejner 20´ ] [ Kontejner 40´ ] Kontejner 40´ chl. ] Kontejner 40´ vys. ] Kontejner 45´ ] Kontejner 48´ ] Kontejner 53´ ] Twinstack ] Maxi-Stack III ] RoadRailer ] Zavřený vůz AAR ] Vůz na štěpky ] Twin Tub ] Návěs kontejnerový ] Návěs skříňový ] Kontejnerové lepidlo ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.