g
Kontejner 40´ chl.

 

 

Čtyřicetistopý chladící kontejner

Varianta čtyřicetistopého kontejneru. Stěny chladících kontejnerů jsou vyplněny tepelnou izolací a tak nejsou zvlněné, jako u většiny běžných kontejnerů. V přední části je pak místo pro chladící agregát. Ten musí být elektricky napájen. Při přepravě po silnici se přídavná elektrocentrála přivěšuje na přední část kontejneru, nebo pod rám návěsu. Stejné řešení může být použito i na železnici, ale zde se často napájí více kontejnerů z výkonnější, společné centrály. Ta bývá uložena na podlaze vozu, anebo má dokonce podobu samostatného kontejneru. Na lodi se chladící agregáty připojují k lodnímu rozvodu elektřiny. Další možností je přepravovat kontejner bez napájení. Tepelná izolace poskytuje na jistou omezenou dobu - závislou na počasí - dostatečnou ochranu nákladu.

model de Luxe innovations

De Luxe Innovations vyrábí čtyřicetistopý chladící kontejner s agregátem v přední části. Do kontejneru je možné vložit závaží pro dobalastování příliš lehkého vozu díky vyndavací podlaze. Kontejner nemá otevírací dveře.

Kontejnery jsou prodávány v mnoha barevných provedeních, obvykle v sadách po dvou kusech ve stejném nátěru, ale s různými čísly.


"K" Line je největším z japonských rejdařství. Písmeno "K" značí Kawasaki Kisen Kajša. Kontejnery "K" Line lze v hojném počtu potkávat po celém světě.


Čelo chladícího kontejneru s agregátem.


Florens je největší čínská kontejnerová leasingová společnost. Dříve byla známa pod jménem Fairbreeze.


Dvojice kontejnerů Transamerica ještě zabalená v krabičce. Transamerica patří k nemnoha kontejnerovým leasingovým společnostem sídlícím v USA. V současnosti se již tento nátěr s velkým nápisem Transamerica opouští, logo mrakodrapu ale na kontejnerech zůstává.

Informace o aktuální nabídce modelů de Luxe innovations je rozdělena na dvě části. Kontejnery a související zařízení (kromě vozů) najdete v ceníku kontejnerů, ostatní výrobky (včetně kontejnerových vozů) v ceníku amerických modelů velikosti N 

nahoru
Polokatalog
Kontejner 20´
Kontejner 40´
Kontejner 40´ chl.
Kontejner 40´ vys.
Kontejner 45´
Kontejner 48´
Kontejner 53´
Twinstack
Maxi-Stack III
RoadRailer
Zavřený vůz AAR
Vůz na štěpky
Twin Tub
Návěs kontejnerový
Návěs skříňový
Kontejnerové lepidlo

 

 

Home ] Polokatalog ] Kontejner 20´ ] Kontejner 40´ ] [ Kontejner 40´ chl. ] Kontejner 40´ vys. ] Kontejner 45´ ] Kontejner 48´ ] Kontejner 53´ ] Twinstack ] Maxi-Stack III ] RoadRailer ] Zavřený vůz AAR ] Vůz na štěpky ] Twin Tub ] Návěs kontejnerový ] Návěs skříňový ] Kontejnerové lepidlo ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.