g
Kontejner 45´

 

 

Kontejner délky 45 stop

V mezinárodní dopravě byly dlouho přípustné nejvýše čtyřicetistopé kontejnery. Později ale, jedna po druhé, začaly jednotlivé země připouštět na své silnice i pětačtyřicetistopé kontejnery. Tyto kontejnery mají stejnou výšku 2896 mm (9.5 stopy), jako zvýšené čtyřicetistopé kontejnery. Stohovací prvky mají umístěny na stejné rozteči, jako kontejnery čtyřicetistopé. Je možné je tedy stohovat společně se čtyřicetistopými kontejnery, přitom ale oba konce delších kontejnerů přečnívají. Oba převislé konce jsou zvýrazněny velkým číslem 45 upozorňujícím na délku kontejneru.

Průkopníky v používání delších kontejnerů byla rejdařství "K" line, Maersk a SeaLand, dnes je již používají i další firmy.

model de Luxe innovations

De Luxe Innovations vyrábí pětačtyřicetistopý kontejner v provedení se stěnami z trapézového plechu. Do kontejneru je možné vložit závaží pro dobalastování příliš lehkého vozu díky vyndavací podlaze. Kontejner nemá otevírací dveře. Kontejnery jsou prodávány v řadě barevných provedení, obvykle v sadách po dvou kusech ve stejném nátěru, ale s různými čísly.


Firma Orient Overseas Line byla ustavena v roce 1947, aby spojovala Hong Kong a Čínu se zbytkem světa. V roce 1969 se do názvu dostalo ještě slovo Container, vystihující tehdy nový dopravní trend a tak vznikla zkratka OOCL.


Firma "K" Line je největším z japonských rejdařství. Jasně červené kontejnery "K" Line lze v hojném počtu potkávat po celém světě.

Informace o aktuální nabídce modelů de Luxe innovations je rozdělena na dvě části. Kontejnery a související zařízení (kromě vozů) najdete v ceníku kontejnerů, ostatní výrobky (včetně kontejnerových vozů) v ceníku amerických modelů velikosti N 

nahoru
Polokatalog
Kontejner 20´
Kontejner 40´
Kontejner 40´ chl.
Kontejner 40´ vys.
Kontejner 45´
Kontejner 48´
Kontejner 53´
Twinstack
Maxi-Stack III
RoadRailer
Zavřený vůz AAR
Vůz na štěpky
Twin Tub
Návěs kontejnerový
Návěs skříňový
Kontejnerové lepidlo

 

 

Home ] Polokatalog ] Kontejner 20´ ] Kontejner 40´ ] Kontejner 40´ chl. ] Kontejner 40´ vys. ] [ Kontejner 45´ ] Kontejner 48´ ] Kontejner 53´ ] Twinstack ] Maxi-Stack III ] RoadRailer ] Zavřený vůz AAR ] Vůz na štěpky ] Twin Tub ] Návěs kontejnerový ] Návěs skříňový ] Kontejnerové lepidlo ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.