g
Krčský les

 

 

Velikost N v přírodě

Napadlo vás někdy jak by mohla vypadat trať rozchodu 9 mm vedená skutečnou krajinou? Se zahradní železnicí velikosti N by jistě byly všemožné technické potíže, ale dočasně naaranžovat kus kolejí do nějakého působivého místa jde docela dobře. A jestliže vaším modelářským cílem je Posázavský pacifik, určitě neuděláte chybu, když tuto dočasnou trať zřídíte v Krčském lese, na dohled (spíše na doslech) od pacifiku skutečného. Uznejte sami, že hlavně zamračená s patry ve skalnatém úseku trati má něco do sebe a že docela úspěšně evokuje náladu skutečné trati někde nad Pikovicemi.

Autorem fotografií i modelů na této stránce je Petr Sporer. Fotografie jsou již několik let staré a máte-li výhrady k jejich kvalitě, tak si to schválně zkuste fotografovat modely v šeru lesa. Tím nechci tvrdit, že to nejde udělat lépe, naopak, chci naznačit, že se je do budoucna pokusíme nahradit lepšími.

 

nahoru
477.0
524.1
E 499.1
M 131.1
Nákladní vozy
Krčský les

 

 

Home ] 477.0 ] 524.1 ] E 499.1 ] M 131.1 ] Nákladní vozy ] [ Krčský les ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.