g
Adresa

 

 

Informace o spojení

For More Information Contact:

Adresa:
Ing. Petr Litomyský
Mašovická 674 / 27, 142 00 Praha Libuš
Czech republic

There is no retail store at this address.

Na této adrese není žádný obchod, zboží posíláme poštou na dobírku, nebo jiným dohodnutým způsobem.

 
Elektronická pošta:
Pro veškeré běžné události máme adresu: petrlitomysky.cz, pošta je z ní vybírána téměř denně. Budu radši, když mi sem ale budete posílat jen zprávy - tj. text bez příloh, případně jen s menšími přílohami (především objednávky ve formátech pdf, doc, xls).
Máte-li potřebu zaslat mi nějaké fotografie nebo jiné větší přílohy, pošlete je na litomyskycentrum.cz, já si je tam časem vyzvednu. A není třeba se obávat ani souborů větších než 1MB, kvůli kterým jsem zde dříve měl varování. Příspěvky s fotografiemi nákladních vozů (žádané jsou hlavně cisterny) posílejte na vozylitomysky.cz.
Děkuji.
 
Bankovní spojení:
Fio Praha 1, účet č. 2900055911 / 2010
 
Povinné údaje:
IČO: 43656862
DIČ: CZ6807011079
registrace:

živnostenský odbor MÚ Praha Libuš, Č.j.: 1031/97/17/ŽO/No, Ev.č.: 310017-4778-00

(Údaje z této tabulky občas někdo potřebuje a není na nich nic tajného, ale že je v našem imbecilním státě jejich zveřejnění (prý) dané zákonem mi vážně připadá jako nepřijatelná drzost. Všechny ty hodnoty jsou vzhledem k názvu firmy redundantní a dohledatelné jinak. Všestranně ničemné je zejména soustavné opisování položky "registrace" (na fakturách atd.). Protože je zveřejnění povinné, osobně mi z toho vyplývá nutnost hned vedle také upozornit na debilitu celé této věci. Na internetu je místa dost a když už někdo čte kraviny, tak si jich může přečíst více.)

nahoru

 

 

Home ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.