g
Jehličnan úsporný

 

 

Jehličnatý strom úsporný

úsporné stromy JTT & partners

Základní typ modelového jehličnatého stromu. V originále se mu říká "pine", ale borovici se opravdu vůbec nepodobá. Někdo by mu třeba říkal smrk, jenže v téže výrobní řadě JTT najdeme jiný, lepší smrk. Takže jakýsi základní jehličnan, který se hodí na modelování stromů kuželového tvaru, anebo jako polotovar, kterému dají konečnou podobu nůžky.

Balení vždy obsahuje stromy tří různých výšek, stromy v balení mohou mít různý odstín zelené. Stromy jsou bez pařezů, zapichují se do terénu. Dolní holá část kmene není do výšky stromu započtena, takže stromy s jmenovitou katalogovou výškou 10-15 cm jsou od špičky až na konec kmene dlouhé přibližně 15-20 cm.


Stromy ze sady 10 - 15 cm. Ve fotografované sadě měly stromy prostření výšky zřetelně odlišný odstín zeleně. Snad je to u tohoto druhu stromu pravidlo, mají to tak i stromy na fotografiích v katalogu výrobce.


Detail koruny.

Informace o aktuální nabídce krajinných materiálů JTT & partners naleznete v příslušném ceníku.

nahoru
Jehličnan úsporný
Smrk úsporný
Konifer úsporný
Listnatý úsporný

 

 

Home ] [ Jehličnan úsporný ] Smrk úsporný ] Konifer úsporný ] Listnatý úsporný ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.