g
Listoví

 

 

Listoví

výrobek JTT & partners

Listoví je velice užitečný výrobek pro modelování stromů a keřů. Je tvořeno barveným drceným molitanem, který je spojen vlákninou do kompaktního celku. Není to tedy ani hrouda molitanu, ani sypající se drť. Když vyjmete listoví z balení, držíte v ruce věc, která vypadá jako drcený molitan, ale drží pohromadě. Houbovitá hmota se v prstech, bez jakýchkoliv nástrojů formuje do požadované podoby. Natahováním, natrháváním, stříháním a popotahováním vytvoříte řidší i hustší koruny, jednotlivé větve i kompaktní houšť. Pěkný návod na stavbu stromů od Trainmanie je na samostatné stránce, ukázky hotových stromů jsou zde a zde.

K dispozici jsou tři odstíny zelené a dále podzimní žlutočervené barvy, to vše ve třech hrubostech - jemné, střední a hrubé. V našich podmínkách bude asi nejoblíbenější zeleň světlá v jemném provedení (JTT FF1001), přehled odstínů které nabízíme je v ceníku. Pro porovnání se můžete podívat také na starší text o obdobných materiálech WS.


Listoví JTT & partners je baleno v takovýchto krabičkách (část starší dodávky ale obsahovala i pytlíkovaná balení).


Tři základní odstíny zeleně - zeleň světlá, střední a tmavá. Každý odstín se navíc vyrábí ve třech hrubostech - jemné, střední a hrubé.

Ceny listoví najdete v ceníku JTT & partners.

nahoru
Stromy dokonalé
Stromy výhodné
Stromy úsporné
Stavebnice stromů
Střední rostlinstvo
Listoví
Vláknina
Vysoká tráva
Posypy
Štěrky
Stojany
Ceník JTT

 

 

Home ] Stromy dokonalé ] Stromy výhodné ] Stromy úsporné ] Stavebnice stromů ] Střední rostlinstvo ] [ Listoví ] Vláknina ] Vysoká tráva ] Posypy ] Štěrky ] Stojany ] Ceník JTT ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.