g
Listnatý obecný

 

 

Listnatý strom obecný

dokonalé stromy JTT & partners

Jeden z dvojice základních listnatých stromů JTT. U tohoto stromu se neuvádí žádný konkrétní botanický druh. Má korunu "hruškovitého" tvaru - dole širší, nahoře užší. Používá se, spolu s "platanem" (který je také velice univerzální, ale má korunu odlišného tvaru), všude tam, kde nad přesnějším výběrem druhů není potřeba příliš přemýšlet. Tento strom se prodává také v levnějším, zjednodušeném a cenově výhodném provedení.

Dodává se v jedenácti různých výškách (od 1.5 do 30 cm), což svědčí o vysoké oblibě a širokém využití výrobku. Uvedená jmenovitá výška je včetně viditelné části kmene, navíc se počítá s tím, že další část kmene se použije na upevnění v terénu, takže model je o něco málo větší (například strom jmenovité výšky 10 cm měří celkově něco přes 11 cm). Model je pěkný, snad by mohl mít trochu lépe (důsledněji) zakryté spirály drátů ve kmeni (ono se jim to někdy povede lépe a jindy hůře). Následují obrázky:


Strom JTT TR3029 vysoký 14 cm. V tomto případě je kmen perfektní.


Dva deseticentimetrové stromy. Zde je dobře vidět charakteristický tvar koruny tohoto výrobku.


Deset centimetrů vysoký strom. Na jeho kmeni vidíme nedostatečně zakryté spirály drátu. Pokud by to měl být model například olivy, tak je to v pořádku. U některých našich běžnějších stromů to ale může rušit.

Informace o aktuální nabídce krajinných materiálů JTT & partners naleznete v příslušném ceníku.

nahoru
Listnatý obecný
Listnatý (platan)
Topol
Dub
Smuteční vrba
Blahovičník sněžný
Palma
Velké stromy

 

 

Home ] [ Listnatý obecný ] Listnatý (platan) ] Topol ] Dub ] Smuteční vrba ] Blahovičník sněžný ] Palma ] Velké stromy ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.