g
Listnatý úsporný

 

 

Listnatý strom úsporný

úsporné stromy JTT & partners

Tak jako ostatní úsporné stromy JTT dodávané ve velkých baleních, je i tento listnáč vyroben technologií štětka na nádobí - tj. dva vzájemně zkroucené dráty mezi sebou drží jednotlivé větvičky. Ve srovnání se stromy dokonalými propadne na celé čáře, ale jinak není vůbec špatný. Zvlášť ne za ty peníze (ceník velkých balení úsporných stromů je zde). Hlavní zásluhu na slušném vzhledu tohoto výrobku má povedený materiál větviček - přesvědčte se sami na detailních fotografiích níže.

Strom má oválnou korunu a je zatím jediným listnatým stromem v této výrobní řadě. Modelář s menšími nároky nebo rozpočtem jej může uplatnit skoro všude (je to o hodně lepší než tradiční molitanové koule, dosud rostoucí na řadě kolejišť). Korunu je navíc možné vytvarovat nůžkami do jiné podoby, jak libo a jak to který modelář cítí. Strom je také ideální pro architektonické a schematické modely.

V každé sadě jsou rovnoměrně zastoupeny stromy tří různých výšek. Z jmenovité výšky připadají asi tři čtvrtiny na korunu, jedna čtvrtina na kmen, kousek navíc je na upevnění v terénu. (Strom jmenovité výšky 8 cm má celkovou výšku něco přes 9 cm, z toho asi 6 cm připadá na korunu.)


Strom výšky osm centimetrů má korunu vysokou šest centimetrů, zbytek připadá na kmen.


hodně zvětšený detail koruny ukazuje materiál větviček.


V každé sadě jsou zastoupeny stromy tří různých výšek.

Informace o aktuální nabídce krajinných materiálů JTT & partners naleznete v příslušném ceníku.

nahoru
Jehličnan úsporný
Smrk úsporný
Konifer úsporný
Listnatý úsporný

 

 

Home ] Jehličnan úsporný ] Smrk úsporný ] Konifer úsporný ] [ Listnatý úsporný ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.