g
Listnatý obecný

 

 

Listnatý strom obecný

výhodné stromy JTT & partners

Jeden ze základních listnatých stromů JTT, tentokrát ve výhodném provedení. Od obdobného výrobku nabízeného v řadě dokonalých stromů se liší hlavně kostrou větví. Zatímco dokonalé stromy mají drátěnou, ručně tvarovanou kostru větví, tento zjednodušený výrobek ji má plechovou. Jak je vidět z připojených obrázků, v tomto případě není rozdíl na první pohled nijak zvlášť nápadný, a když uvážíme výrazný rozdíl v ceně, tak jsou tyto výhodné stromy dobrou volbou.

U tohoto listnatého stromu se neuvádí žádný konkrétní botanický druh. Model má korunu "hruškovitého" tvaru - dole širší, nahoře užší, používá se všude tam, kde nad přesnějším výběrem druhů není potřeba příliš přemýšlet.

Dodává se ve čtyřech baleních, která se liší velikostí obsažených stromů (od 2.5 do 14 cm). Je nabízen také v podobě stavebnice.


Detail stromu vysokého deset centimetrů. Plechová kostra má trubičkový kmen, takže strom má na kmeni vždy hladkou kůru a na rozdíl od dokonalých stromů, zde nikdy nevystupují spirály drátů. V tomto ohledu má levnější model dokonce jednu výhodu proti své dražší, dokonalé obdobě.


Dvojice stromů prodávaná v balení JTT TR2027. Jsou to stromy výšky 9 - 10 cm.


Čtyři stromy výšky 5 - 8 cm tvoří balení JTT TR2026.

Informace o aktuální nabídce krajinných materiálů JTT & partners naleznete v příslušném ceníku.

nahoru
Listnatý obecný
Ořešák

 

 

Home ] [ Listnatý obecný ] Ořešák ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.