g
Větve

 

 

Větve, křoví, podrost

výrobek JTT & partners

Velice užitečný materiál najdete v katalogu JTT pod označením FB1001 - FB1005 (dříve se v naší nabídce vyskytoval pod označením "olistěné větve"). Krabička obsahuje přes sto "větví" délky 2.5 až 8 cm. Větve jsou z drátu, jsou v celé délce barvené a v přiměřeném rozsahu pokryté listovím (může být i více odstínů). Lze je používat jednotlivě, nebo můžete z několika smontovat větší rostlinu. Hodí se na malé stromky, keře a podrost včetně větších bylin. Všimněte si kolik jen toho roští kolem skutečných tratí roste, nějaký ten keř doprovází skoro každý sloup v krajině, atd.


Krabička s větvemi.

Výrobek se původně dodával jen v odstínu zeleň střední, nově (2009) se nabízí i v dalších odstínech, včetně žlutočervené podzimní varianty.


Ukázka obsahu - větve od nejmenších až po ty, které je možné použít jako mladé sazenice stromků. (Ale nevyrostou!) Větve jsou z krabičky trochu pomuchlané před použitím je musíte lehce dotvarovat.

Ceny těchto stavebnic najdete v ceníku JTT & partners.

nahoru

 

 

Home ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.