g
Postavičky

 

 

Postavičky Woodland Scenics


"Scenic Accents" je obchodní značka pod kterou Woodland Scenics prodává tyto malé sady, čítající většinou okolo šesti postaviček.

Jedním z doplňků, které pro modelovou železnici vyrábí Woodland Scenics jsou postavičky. Vyrábějí se samozřejmě ve více modelových velikostech, ale my se v tomto popisu soustředíme pouze na velikost N.

Postavičky jsou velmi pěkně tvarované a v rámci miniaturní velikosti, která je určena lidské postavě velikostí N i velmi detailně barveny. Prodávají se v malých sadách, většinou po šesti kusech. Figurky v sadě jsou vždy tématicky svázány zaměstnáním či jinou činností a tak můžete dostat sadu traťových dělníků, sadu zevlounů u výloh obchodů nebo prostě sadu lidí procházejících se po chodníku městem. Kromě postaviček lidí se prodávají také některá zvířata.

Naše aktuální nabídka je v ceníku Woodland Scenics hned na začátku - figurky mají řadu katalogových čísel začínajících písmenem "A" (např. WS A2121). V ceníku je to ale bez obrázků. Obrázkový katalog je zde dole.


Hodně zvětšený pohled na traťové dělníky ukazuje, že figurky jsou vyrobeny opravdu velice hezky.

obrázkový katalog figurek Woodland Scenics

obsahuje pouze výrobky, které jsme někdy měli skladem


WS A2121 - chodci


WS A2125 - lidé postávající u výloh


WS A2142 - hospodářská zvířata (koně, krávy atd.)


WS A2148 - traťoví dělníci

nahoru
Listoví
Postavičky
Ceník

 

 

Home ] Listoví ] [ Postavičky ] Ceník ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.