g
Pojezd M 152.0

 

 

Pojezd pro motorový vůz řady M 152.0 / 810 v TT

Pojezd pro motorizaci stavebnice přípojného vozu řady Baafx (LPH Jičín)

Pojezd vyrábí firma Železniční modely z Liberce a u této firmy si jej můžete také objednat (fiala.modely-zavináč-seznam.cz). Nejedná se o stavebnici, pojezd se dodává v té podobě, jak je na fotografiích zde dole.

Na této stránce si můžete prohlédnout pojezd v podobě, v jaké se dodává zákazníkům. Na další stránce si můžete pro inspiraci prohlédnout obrázky pojezdu již vestavěného do nedokončené skříně motorového vozu, jestli ještě váháte, můžete se seznámit s názory několika modelářů, kteří s pojezdem již jezdí.


Celkový pohled.


Teď trochu z nadhledu.


Detail pohonu a sběracích kartáčků. Před zkoušením pojezdu a po ukončení montáže skříně na pojezd je důležité zkontrolovat, zda jsou všechny čtyři sběrače na svých místech (tak jako na tomto snímku).

 

nahoru
Kolejivo TT
Lept Kirow
Pojezd M 152.0
Pojezd Ms
477.043
Spřáhla Kadee
Modely ČSD
Moduly TT
Kostelec
ŽZO Cerhenice
Rudolfovice
Rozmarýn
Výsluní
Dvoukolejka
Kamenička
Čeřanka

Zástavba
Zkušenosti

 

 

Home ] Kolejivo TT ] Lept Kirow ] [ Pojezd M 152.0 ] Pojezd Ms ] 477.043 ] Spřáhla Kadee ] Modely ČSD ] Moduly TT ] Kostelec ] ŽZO Cerhenice ] Rudolfovice ] Rozmarýn ] Výsluní ] Dvoukolejka ] Kamenička ] Čeřanka ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.