g
Aspenmodel Inc.

 

 

Lokomotivy a vozy Aspenmodel

Kromě modelů v měřítku 1:160 nabízí Aspenmodel Inc. i několik vozidel pro příznivce velikosti Z. Tyto vysoce kvalitní modely pro ně vyrábí malosériovými metodami Westmodel. Skříň je převážně kovová (mosaz), pojezd pochází od firmy Märklin. Modely jsou dodávány jako hotové včetně povrchové úpravy nebo jako stavebnice, některé též jako hotová skříň (k nasazení na pojezd Märklin). Ceny těchto modelů patří k těm nejvyšším, pro orientaci uvádím ceny v dolarech z roku 2002.

Třínápravová tendrovka se sedlovou vanou

Lokomotiva používá spodek Märklin 8800, dodává se hotová včetně spodku (370 dolarů), nebo jako samotná skříň (hotová za 179 dolarů, stavebnice za 143 dolarů).

Parní lokomotiva Milwaukee Hudson řady F6 (2'C 2' + 3'3')

Lokomotiva používá spodek Märklin 8885. Hotový model stojí 560 dolarů, stavebnice (bez spodku) 143 dolarů.

Nákladní vozy

Vůz na přepravu dřeva

Dvounápravový služební vůz lesní dráhy

Stará americká výtopna

I tento model je vyroben z mosazi. 

Modely Aspen jsme dosud nikomu nedodávali a protože neočekávám žádný zájem ani do budoucna, nejsou v našich cenících obsaženy.

 
Řada obrázků publikovaných na této stránce byla poskytnuta laskavostí firmy Aspenmodel Inc.
Doporučujeme Vám navštívit jejich oficiální stránky, kde najdete mnohé zajímavé informace (pochopitelně hlavně v angličtině, část je též německy).
 

nahoru
O zetku
Z historie Z
České Z
Kolejivo Z
Americké Z
Novinky USA
Evropské Z
Švýcarské Z
Zbytek světa v Z
Micro-Trains Z
American Z Lines
Pennzee
FR - americké Z
Aspenmodel Inc.
Old Malák
Malák Junction
Ceník vozidel
Ceník kolejiva

kolejivo

 

 

Home ] O zetku ] Z historie Z ] České Z ] Kolejivo Z ] Americké Z ] Novinky USA ] Evropské Z ] Švýcarské Z ] Zbytek světa v Z ] Micro-Trains Z ] American Z Lines ] Pennzee ] FR - americké Z ] [ Aspenmodel Inc. ] Old Malák ] Malák Junction ] Ceník vozidel ] Ceník kolejiva ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.