g
Chladící

 

 

Chladící vůz s nýtovanou skříní

model Pennzee v měřítku 1 : 220


Chladící vůz v nátěru Armour.

Druhým modelem firmy Penzee se stal chladící vůz s nýtovanou skříní (opět byl chytře zvolen výrazný typ vozu, velkými firmami až dosud ve velikosti Z nenabízený). Provedení modelu je obdobně kvalitní jako u vozu výsypného. I tyto vozy jsou nabízeny v několika barevných provedeních různých přepravců (URTX, Swift, Wilson a Armour). Na obrázcích si zatím můžete prohlédnout pouze vůz Armour.

Vůz má plastovou skříň s pěkně naznačeným nýtováním a k jeho kladům rozhodně patří střešní lávka, která je vyrobena jako samostatný díl (u mnoha srovnatelných vozů velikosti Z je lávka vylisována přímo na skříni). Naopak hodně odbytý je spodek vozu, který je navíc ponechán v barvě plastu (takže je žlutý). Podvozky se spřáhly jsou výrobky Micro-Trains.


TRAX 12001 - firma Armour patřila k velkým zařaditelům chladících vozů.


Detail bočnice.


Spodek vozu je naznačen jen v hlavních rysech. Jsou tu jen nejdůležitější podélníky a příčníky, brzda není ani naznačena. Nejhorší (ale nejsnáze opravitelná) je ovšem barva.

Informace o aktuální nabídce lokomotiv a vozů Micro-Trains pro velikost Z a o jejich cenách naleznete v příslušném ceníku.

nahoru

 

 

Home ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.