g
Ztrack

 

 

Časopis Ztrack

Ztrack Magazine je časopis pro příznivce modelové železnice Z, psaný anglicky a vydávaný v USA. Je jedním ze tří výhradně Zetkových časopisů, které na světě vycházejí. Je samozřejmě zaměřený zvláště na americkou problematiku, ale na rozdíl od jiných amerických modelářských tiskovin, nezanedbává ani ostatní části světa. Vychází od roku 1988, ročně vychází šest čísel. Časopis má také svou internetovou podobu (viz odkazy), ale jsou tam publikovány jen základní informace, takže ten, koho to zajímá podrobněji si musí časopis předplatit. Předplatné na rok činilo 55 dolarů, na dva roky 100 dolarů (to jsou ceny pro předplatitele mimo USA a Kanadu platné v tom roce, kdy jsem tento text psal). Případnému zájemci zprostředkuji předplatné za tyto ceny (převedeno na Kč) - ozvěte se, dohodneme se.

Ztrack není jen časopis, ale tak trochu i klub a také tak trochu modelářská firma. Je výhradním distributorem značek American Z Lines a Swiss Z Lines.

nahoru
Ztrack
Lokomotiva F7

 

 

Home ] [ Ztrack ] Lokomotiva F7 ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.