Celé patinované

 

 

Komentáře k patinovaným deskám

výrobky MBS

Na této stránce najdete doplňující informace, které se nevešly k stručným přehledům desek MBS. Jsou tu především obrázky celých desek a popřípadě také šikmé pohledy a různé komentáře a doporučení. Tato stránka se věnuje patinovaným deskám, které jsou dokonalejší variantou desek základních. Obrázky celých desek je možné zvětšit na šířku (většinou) 1600 bodů.

Tyto desky jsou vyrobeny metodou vakuform z probarveného plastu a navíc jsou ještě opatřeny povrchovou úpravou, která jim dává realističtější vzhled. Desky s povrchovou úpravou jsou dostupné jen pro větší měřítka - 1:12, 1:24 a 1:48.

MBS MF2-07 - zeď cihlová hrubá, gregoriánsky hnědá 1:24

Deska s dvojnásobným formátem (zpět na přehled).


Celá deska MBS MF2-07 má dvojnásobný formát 600x175 mm. (V horní části obrázku je vidět světlejší proužek, který k desce MF2-07 nepatří. Je to kousek desky MBS BR-2.)

MBS MF4-05 - zeď cihlová hrubá, červená, tmavě spárovaná 1:48

(zpět na přehled)


klasické cihly, v tomto případě v tmavě spárovaném provedení.

MBS MF2-21 - dlažba z plochých šlapáků, okrově písková 1:24

Deska s dvojnásobným formátem (zpět na přehled).


Celá deska MBS MF2-21 má dvojnásobný formát 600x175 mm.


Šikmý pohled na desku MBS MF2-21.

MBS MF4-41 - nepravidelné kamenné kvádry 1:48

Řady kamenů mají stálou výšku, ale jednotlivé bloky nejsou stejně široké. Barva je šedohnědá, inu, taková kamenná (zpět na přehled).


Celá deska MBS MF4-41.


Šikmý pohled na desku MBS MF4-41.


Patinované desky se (na rozdíl od těch bez povrchové úpravy) prodávají balené.

Ceny a aktuální dostupnost jednotlivých desek hledejte v příslušných přehledech - nejlépe pomocí odkazu "zpět na přehled" uvedeného u každé jednotlivé desky (desky jsou v přehledech tematicky rozděleny do několika skupin). Všechny tyto přehledy jsou také dostupné pomocí lišty tlačítek vpravo nahoře - buď na této stránce nebo na přehledu desek MBS.

nahoru
Cihly
Střechy
Kameny
Průhledné
Vlnitý plech
Žebrované plechy
Ostatní
Krátery
Celé desky
Celé patinované

 

 

Home ] Cihly ] Střechy ] Kameny ] Průhledné ] Vlnitý plech ] Žebrované plechy ] Ostatní ] Krátery ] Celé desky ] [ Celé patinované ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.