g
Šroubky a díly

 

 

Spojovací materiál a další základní součástky

normalizované a jiné běžné díly

V naší nabídce se postupně sešlo tolik položek, které patří k tématu normalizovaných a dalších běžných dílů až jsem v létě 2010 založil tento oddíl stránek. Většinou se sice jedná o díly dodávané jen jako příslušenství k nějakému specializovanému základnímu sortimentu, ale jsou to díly všeobecně použitelné. Sběrným způsobem zde tak bude soustředěna nabídka sice neucelená, ale jistě obsahující zajímavé a užitečné věci.

Prvním nabízeným tématem byly drobné šrouby a matice - metrické i palcové, později byl doplněn částečný přehled drobných pružin, které nabízejí Kadee a MTL (primárně jako náhradní díly spřáhel a podvozků). Do budoucna by sem měly přibýt v první řadě další normalizované díly dodávané v souvislosti se sortimentem lodních pohonů Raboesch - tj. miniaturní kuličková ložiska, bronzová ložiska, těsnící G-kroužky atd. Tak snad časem.

nahoru
Plasty
Mosaz
Pakfong
Měď
Fosforbronz
Hliník
Nerez
Uhlík
Dřevo
Profily - přehled
Šroubky a díly
Evergreen
Raboesch
MBS
Mosaz Ms
K&S
Albion Alloys
Midwest
Proedge
Modelcraft
Leptané plechy
Obtisky
Tvarová paměť

Metrické šroubky
Palcové šroubky
Pružinky

 

 

Home ] Plasty ] Mosaz ] Pakfong ] Měď ] Fosforbronz ] Hliník ] Nerez ] Uhlík ] Dřevo ] Profily - přehled ] [ Šroubky a díly ] Evergreen ] Raboesch ] MBS ] Mosaz Ms ] K&S ] Albion Alloys ] Midwest ] Proedge ] Modelcraft ] Leptané plechy ] Obtisky ] Tvarová paměť ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.