g
Brousítka

 

 

Brousítka Proedge

V nabídce Proedge najdeme mimo jiné i tuto triviální a přitom velice šikovnou věcičku. Základem je chytře tvarovaný, přitom jednoduchý plastový výlisek, na něm je navlečen smirkový pás, podobný, jaký se používá v malých modelářských pásových bruskách. Výsledkem je brousítko, které se dobře drží v ruce, dá se s ním sáhnout i na hůře přístupná místa a ještě k tomu na něm najdeme několik různých brusných tvarů. Brousítko je dlouhé 160 mm, smirkový pás je 6 mm široký.

(Další typy brousítek najdete v nabídce Albion Alloys.)


Brousítka tří různých barev - tří různých hrubostí a náhradní smirkové pásy. To je obsah balení Pro 53600.

Brousítka se dodávají ve třech barvách, každá barva je míněna pro jinou hrubost brusného pásu (ale je to jen konvence výrobce, jinak jsou samozřejmě stejná a náhradní brusný pás navléknete stejně snadno na libovolnou barvu).

Brousítka se dodávají v sadě obsahující po jednom kusu od každé barvy a brusné pásy všech tří hrubostí. Náhradní brusné pásy se dodávají balené vždy po pěti kusech stejné hrubosti. Celá nabídka je lépe patrná z tabulky, aktuální ceny si dohledejte podle katalogových čísel v ceníku Proedge.

Pro 53600

sada obsahující tři barevně rozlišená brousítka (s hrubostí 120, 240 a 320) a ke každému jeden náhradní smirkový pás

Pro 53670

smirkový pás hrubý (pro červené brousítko), hrubost 120, 5 ks

Pro 53680

smirkový pás střední (pro modré brousítko), hrubost 240, 5 ks

Pro 53690

smirkový pás jemný (pro zelené brousítko), hrubost 320, 5 ks


Sada brousítek Pro 53600.


Jeden konec brousítka je zaoblen do půlkruhu (průměr 10 mm), druhý je špičatý s minimálním poloměrem zaoblení. Šířka pásu je 6 mm.

Aktuální nabídku najdete v ceníku nástrojů Proedge.

nahoru
Skalpely
Čepele
Dláta
Pilky
Pilové listy
Pokosník
Pilníky
Brousítka
Vrtačky
Vrtáky
Rýsovací jehla
Nýtovadla
Hřebíkovačka
Kladiva
Pinzety
Peany
Přidržovátko
Svěrák
Svěrky
Svěrky šroubovací
Kleště
Lupa
Magna-visor
Sady nářadí
Pro obchodníky
Ceník Proedge

 

 

Home ] Skalpely ] Čepele ] Dláta ] Pilky ] Pilové listy ] Pokosník ] Pilníky ] [ Brousítka ] Vrtačky ] Vrtáky ] Rýsovací jehla ] Nýtovadla ] Hřebíkovačka ] Kladiva ] Pinzety ] Peany ] Přidržovátko ] Svěrák ] Svěrky ] Svěrky šroubovací ] Kleště ] Lupa ] Magna-visor ] Sady nářadí ] Pro obchodníky ] Ceník Proedge ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.