g
Rýsovací jehla

 

 

Vysunovací rýsovací jehla

výrobek Proedge


Vysunovací rýsovací jehla Pro 18049 s vysunutou špičkou.

Rýsovací jehla slouží především k vyrývání značek, podle kterých se následně materiál opracovává do podoby výsledného dílu. Typicky jde o rozměřování značek před vrtáním otvorů atd. Lze ji také použít k rytí do měkčích materiálů - dřeva, plastu, kůže, kartónu, případně s ní je možné také propichovat otvory.

Proedge nabízí rýsovací jehlu v zajímavém, vysunovacím provedení. Nástroj konstrukčně i vzhledově připomíná propisku a stejně jako propiska se také ovládá. Toto řešení přináší některé zajímavé výhody. Jehlu můžete nosit v kapse bez nebezpečí, že se popícháte (je dokonce možné zaklesnout ji stejně jako propisku za okraj kapsy). Pokud vám nástroj se zasunutou špičkou vypadne z ruky na betonovou podlahu, neztupí se. Vysunovací konstrukce ale má i určité nevýhody. Vysunovací jehla nemůže být nikdy tak tuhá, jako klasická, pevná jehla, vyrobená z jednoho kusu železa.

Rýsovací jehla Pro 18049 má válcovou násadku o průměru 8 mm a délce cca 140 mm. Většina dílů je z kovu, povrch je kovově lesklý, zčásti vroubkovaný pro lepší držení v ruce. (V katalogu Proedge je na obrázku tentýž nástroj též v barevně eloxovaném provedení.) Vysunovací část (na které je vybroušena špička jehly) má průměr 1.5 mm.

Rýsovací jehla se zasunutým a s vysunutým hrotem.


A takto se to prodává.

Rýsovací jehlu najdete v ceníku nástrojů Proedge po katalogovým číslem Pro 18049.

nahoru
Skalpely
Čepele
Dláta
Pilky
Pilové listy
Pokosník
Pilníky
Brousítka
Vrtačky
Vrtáky
Rýsovací jehla
Nýtovadla
Hřebíkovačka
Kladiva
Pinzety
Peany
Přidržovátko
Svěrák
Svěrky
Svěrky šroubovací
Kleště
Lupa
Magna-visor
Sady nářadí
Pro obchodníky
Ceník Proedge

 

 

Home ] Skalpely ] Čepele ] Dláta ] Pilky ] Pilové listy ] Pokosník ] Pilníky ] Brousítka ] Vrtačky ] Vrtáky ] [ Rýsovací jehla ] Nýtovadla ] Hřebíkovačka ] Kladiva ] Pinzety ] Peany ] Přidržovátko ] Svěrák ] Svěrky ] Svěrky šroubovací ] Kleště ] Lupa ] Magna-visor ] Sady nářadí ] Pro obchodníky ] Ceník Proedge ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.