g
Peany

 

 

Peany

výrobky Proedge

Peany (též peány) mají základní uplatnění v chirurgii, kde slouží jako cévní svorky. Postupně se ale ukázalo, že jsou velice užitečné i v modelářství, při bastlení elektroniky a v jiných nimravých oborech. a tak je nabízí i výrobce modelářského nářadí.

V nabídce Proedge najdeme dva typy peanů, jeden (trochu větší) s přímými čelistmi a druhý (trochu menší) s čelistmi zahnutými. Zajišťovací ozuby umožňují v obou případech nastavit sevření ve třech krocích. Peany jsou vyrobené z nerezavějící oceli.


Nahoře o něco větší pean rovný (Pro 58200), pod ním pean zahnutý (Pro 58210).


Takto se peany Proedge prodávají - příklad ukazuje rovný pean Pro 58200.

pean rovný 140 mm

výrobek Proedge 58200

Pean je celkově dlouhý cca 142 mm. Přímé čelisti jsou dlouhé 32 mm, z toho v délce 18 mm jsou opatřeny vroubkováním. Směrem ke konci se mírně zužují, konce jsou zaoblené, asi 2 mm široké.


Pean rovný (Pro 58200).


Detail čelistí rovného peanu.


Detail zajišťovacích ozubů.

pean zahnutý 130 mm

výrobek Proedge 58210

Pean je celkově dlouhý cca 128 mm. Čelisti jsou 22 mm dlouhé a přibližně uprostřed délky jsou zahnuté asi o 30 stupňů. V blízkosti kloubu jsou čelisti široké 3 mm, směrem ke konci se mírně zužují. Zaoblené konce jsou široké asi 1 mm. Čelisti jsou v celé délce opatřeny vroubkováním.


Pean rovný (Pro 58200).


Detail zahnutých čelistí.


Detail vroubkování.

Aktuální nabídku najdete v ceníku nástrojů Proedge.

nahoru
Skalpely
Čepele
Dláta
Pilky
Pilové listy
Pokosník
Pilníky
Brousítka
Vrtačky
Vrtáky
Rýsovací jehla
Nýtovadla
Hřebíkovačka
Kladiva
Pinzety
Peany
Přidržovátko
Svěrák
Svěrky
Svěrky šroubovací
Kleště
Lupa
Magna-visor
Sady nářadí
Pro obchodníky
Ceník Proedge

 

 

Home ] Skalpely ] Čepele ] Dláta ] Pilky ] Pilové listy ] Pokosník ] Pilníky ] Brousítka ] Vrtačky ] Vrtáky ] Rýsovací jehla ] Nýtovadla ] Hřebíkovačka ] Kladiva ] Pinzety ] [ Peany ] Přidržovátko ] Svěrák ] Svěrky ] Svěrky šroubovací ] Kleště ] Lupa ] Magna-visor ] Sady nářadí ] Pro obchodníky ] Ceník Proedge ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.