RoadRailer

 

 

RoadRailer

V souvislosti s popisem modelu severoamerického Roadraileru jsem se rozhodl zveřejnit zde i pár obrázků skutečného vlaku. K dispozici mám ovšem jen fotografie Roadraileru evropského. Pokud vás zajímá více o tomto pozoruhodném dopravním systému, prostudujte si již zmíněnou stránku o jeho modelu. Zde jsou jen fotografie s pár kusými popisky.

Roadrailery patřící společnosti Bayerische Trailerzug Gesellschaft mbH jsem fotografoval v přechodové stanici Brennero. Zatímco v Americe mají Roadrailery většinou celokovovou (příp. sendvičovou) skříň, zde vidíme i klasické návěsy s plachtou.


Třínápravový návěs Roadrailer s plachtou, Brennero, 28.6.2003.


Detail uložení návěsů na upraveném podvozku Y25. Přední návěs (na snímku vpravo) vždy spočívá svým koncem přímo na torně podvozku, zadní návěs (vlevo) je zavěšen na předním. Všimněte si velmi malé vzdálenosti mezi skříněmi obou návěsů. Brennero, 28.6.2003.


Snímek podobný předchozímu, ale vlevo vidíme část mrazírenského návěsu s vpředu zavěšeným agregátem. Brennero, 28.6.2003.


Přední podvozek Couplermate s nárazníky a šroubovkou. Brennero, 28.6.2003.

nahoru
Vozidla ČSD
Pao
Třebovice
Hrabovka
Podbrezová
O pražcích a tak
Zarážedlo
Samočinná spřáhla
Kontejnery
RoadRailer
Shay
Americké dráhy
Lokomotivy USA
Vozy USA
Superliner
Bez dráhy

 

 

Home ] Vozidla ČSD ] Pao ] Třebovice ] Hrabovka ] Podbrezová ] O pražcích a tak ] Zarážedlo ] Samočinná spřáhla ] Kontejnery ] [ RoadRailer ] Shay ] Americké dráhy ] Lokomotivy USA ] Vozy USA ] Superliner ] Bez dráhy ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.